Výsledková listina Školní triatlon HK
18. 6. 2021

4. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Dusová VeronikaZŠ SNP Hradec Králové#77#F1.00:16:12.2500:01:18.7200:00:38.5300:10:55.66 00:00:14.2500:03:05.07 Detail
2. Jedličková LucieZŠ Štefcova, HK#83#F2.00:16:23.19+00:00:10.9300:02:01.8500:00:40.8000:10:12.21 00:00:13.6500:03:14.65 Detail
3. Kraus JanZŠ SNP Hradec Králové#85#M1.00:17:52.90+00:01:40.6400:02:07.4100:00:48.5100:11:16.43 00:00:15.5700:03:24.96 Detail
4. Sopková LauraZŠ SNP Hradec Králové#98#F3.00:18:11.52+00:01:59.2600:02:13.9900:00:46.1800:10:57.11 00:00:19.7400:03:54.48 Detail
5. Balda KryštofZŠ Štefcova, HK#75#M2.00:18:23.45+00:02:11.1900:02:50.2500:01:10.4300:10:39.06 00:00:18.3200:03:25.36 Detail
6. Kubíček DavidZŠ Mandysova, HK#87#M3.00:18:37.04+00:02:24.7800:02:26.3100:00:57.6200:10:28.81 00:00:24.8800:04:19.40 Detail
7. Michálek FilipZŠ SNP Hradec Králové#93#M4.00:18:52.58+00:02:40.3200:02:09.2700:01:03.9400:10:41.62 00:00:20.6400:04:37.10 Detail
8. Vomáčková NikolaZŠ Úprkova, Hradec Králové#103#F4.00:18:59.13+00:02:46.8700:01:47.5300:00:46.7000:11:47.53 00:00:20.5600:04:16.79 Detail
9. Jedlička TomášZŠ Štefcova, HK#82#M5.00:19:08.30+00:02:56.0400:02:25.4500:01:37.8500:11:22.10 00:00:23.9400:03:18.94 Detail
10. Krejčík DanielZŠ Štefcova, HK#86#M6.00:19:09.89+00:02:57.6300:02:09.5400:01:00.3300:12:22.92 00:00:21.5100:03:15.58 Detail
11. Medáčková ValentýnaZŠ Štefcova, HK#91#F5.00:19:15.20+00:03:02.9400:02:06.6000:00:52.2900:11:25.78 00:00:14.1300:04:36.39 Detail
12. Micák DavidZŠ SNP Hradec Králové#92#M7.00:19:24.23+00:03:11.9700:02:09.1600:01:03.2100:11:43.36 00:00:11.3100:04:17.18 Detail
13. Liška ViktorZŠ SNP Hradec Králové#89#M8.00:19:25.71+00:03:13.4500:01:44.3900:01:25.1000:11:06.22 00:00:16.9400:04:53.04 Detail
14. Kovacsik DanielZŠ Mandysova, HK#84#M9.00:19:34.95+00:03:22.6900:01:51.6200:00:50.1000:10:55.73 00:00:36.1700:05:21.32 Detail
15. Vodehnalová EliškaZŠ SNP Hradec Králové#102#F6.00:19:36.50+00:03:24.2400:01:38.2300:00:39.2100:11:57.45 00:00:15.6100:05:05.99 Detail
16. Trampotová BarboraZŠ SNP Hradec Králové#100#F7.00:19:50.63+00:03:38.3700:02:02.6100:01:17.1900:11:41.34 00:00:17.4300:04:32.03 Detail
17. Šulerová KateřinaZŠ Štefcova, HK#99#F8.00:20:35.55+00:04:23.2900:02:26.0200:01:00.3000:12:13.09 00:00:24.2800:04:31.85 Detail
18. Hanušová LucieZŠ SNP Hradec Králové#80#F9.00:20:43.95+00:04:31.6900:02:06.7000:01:31.5900:12:39.63 00:00:20.0300:04:05.97 Detail
19. Nosková DagmarZŠ Štefcova, HK#94#F10.00:20:48.44+00:04:36.1800:01:50.7900:01:01.2000:13:25.72 00:00:28.0800:04:02.65 Detail
20. Víchová NicolZŠ SNP Hradec Králové#101#F11.00:20:52.36+00:04:40.1000:02:38.5800:00:51.6700:12:24.68 00:00:16.0700:04:41.35 Detail
21. Hamadová ViktorieZŠ Mandysova, HK#79#F12.00:21:36.23+00:05:23.9700:02:20.1700:01:33.3700:12:29.36 00:00:23.0200:04:50.30 Detail
22. Kummerová NikolZŠ SNP Hradec Králové#88#F13.00:22:16.93+00:06:04.6700:02:05.8500:01:15.8400:12:44.77 00:00:28.3000:05:42.16 Detail
23. Pražáková TerezaZŠ SNP Hradec Králové#97#F14.00:22:18.01+00:06:05.7500:02:29.0100:00:54.4500:13:23.41 00:00:17.1000:05:14.02 Detail
24. Pitorová KateřinaZŠ Štefcova, HK#95#F15.00:23:10.76+00:06:58.5000:03:04.2000:00:51.9300:12:57.82 00:00:23.5800:05:53.21 Detail
25. Pospíšilová MonikaZŠ Štefcova, HK#96#F16.00:23:16.04+00:07:03.7800:03:02.1300:01:09.6200:14:08.18 00:00:15.9400:04:40.15 Detail
26. Ivanová SáraZŠ SNP Hradec Králové#81#F17.00:23:39.05+00:07:26.7900:02:14.6200:01:30.7800:14:27.30 00:00:18.9500:05:07.38 Detail
27. Marková LucieZŠ SNP Hradec Králové#90#F18.00:24:37.70+00:08:25.4400:02:48.0200:01:07.9900:15:16.69 00:00:21.6500:05:03.34 Detail
28. Fagré JuliaZŠ a MŠ Malšova Lhota#78#F19.00:26:06.87+00:09:54.6100:01:45.6100:00:44.7200:18:38.42 00:00:15.8200:04:42.29 Detail
Bouaoune ZineddineZŠ SNP Hradec Králové#76#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz