Oficiální Výsledková listina Xterra Prachatice
19. 6. 2021

xterra

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Duvoisin LoanneTeam ATLET#54#CHW Elite1.02:52:11.7300:20:36.3301:41:35.6700:49:59.72Detail
2. Karásková Erbenová HelenaCzech Multisport Coaching#53#CZW Elite2.02:57:36.68+00:05:24.9400:24:15.4901:41:38.4800:51:42.69Detail
3. Mairhofer SandraGran Bike#52#ITW Elite3.02:58:43.68+00:06:31.9400:22:06.5601:41:47.4400:54:49.67Detail
4. Peroncini Eleonoracus parma#56#ITW Elite4.03:01:28.82+00:09:17.0800:24:11.8101:43:00.4400:54:16.56Detail
5. Grabmüllerová AnetaOSI Triatlon#60#CZW Elite5.03:02:10.19+00:09:58.4500:20:35.9601:44:32.4000:57:01.83Detail
6. Zemanová JindřiškaTriatlon Plzeň#58#CZW Elite6.03:03:42.25+00:11:30.5100:22:30.8801:45:48.8900:55:22.47Detail
7. Billouin Solenne#55#FRW Elite7.03:05:15.00+00:13:03.2600:22:07.9601:48:19.5500:54:47.47Detail
8. Menditto MartaOrgaNicoach#51#ITW Elite8.03:09:11.53+00:16:59.7900:22:16.8201:49:42.0200:57:12.68Detail
9. Wasle Carina#57#ATW Elite9.03:12:11.95+00:20:00.2100:23:53.0401:52:23.1600:55:55.74Detail
10. Rudolfová TerezaLawi Sport Team / Montura#59#CZW Elite10.03:21:38.98+00:29:27.2400:29:22.4401:57:56.2600:54:20.27Detail
11. Bisová ŠtěpánkaTri Club Česká Lípa#164#CZZ20-241.03:21:45.57+00:29:33.8300:26:14.5401:53:54.0601:01:36.96Detail
12. Leberon SolegeTeam HEXATRI#63#FRW Elite11.03:23:59.57+00:31:47.8300:24:17.5101:54:58.1101:04:43.94Detail
13. Odlová Hana#109#CZZ25-291.03:25:19.24+00:33:07.5000:28:57.4901:57:16.3700:59:05.37Detail
14. Ježková KateřinaSport Team Brozany#235#CZZ35-391.03:26:11.01+00:33:59.2700:30:16.4002:00:54.1400:55:00.45Detail
15. Innerebner ElkeNORA RACING TEAM#301#ITZ45-491.03:27:49.76+00:35:38.0200:26:02.7102:01:23.1101:00:23.93Detail
16. Tomica AnnaAZS AWF Katowice | Trek Bielsko Racing#61#PLW Elite12.03:32:35.55+00:40:23.8100:24:20.9401:53:55.7801:14:18.82Detail
17. Horinková DanaREALITZ SPORT TEAM#304#CZZ25-292.03:32:47.75+00:40:36.0100:23:57.1002:09:18.0000:59:32.65Detail
18. Pichlíková Jana#247#CZZ35-392.03:33:14.23+00:41:02.4900:30:14.9701:56:25.6901:06:33.57Detail
19. Dorfner MonikaSIG Harreither#302#ATZ40-441.03:35:01.98+00:42:50.2400:26:27.1702:01:41.3401:06:53.47Detail
20. Ryšavá VedulkaTri Club Česká Lípa#163#CZZ191.03:35:26.24+00:43:14.5000:27:48.1502:05:03.6101:02:34.48Detail
21. Galewicz Katarzyna#140#PLZ45-492.03:37:57.35+00:45:45.6100:33:30.7702:00:51.3501:03:35.21Detail
22. Mullen SylvaKerberos#113#CZZ45-493.03:40:57.04+00:48:45.3000:28:29.7902:09:51.4901:02:35.75Detail
23. Ramsauer JuliaLA CARRERA TRITEAM ROTHSEE#303#DEZ30-341.03:43:32.33+00:51:20.5900:25:57.6002:08:48.6401:08:46.08Detail
24. Vorlíčková JanaKILPI KOME KRASLICE#137#CZZ25-293.03:47:20.64+00:55:08.9000:25:55.3802:11:06.1401:10:19.12Detail
25. Černá KláraBERTI#152#CZZ30-342.03:48:14.98+00:56:03.2400:29:46.2802:13:42.0201:04:46.67Detail
26. Schwarzová DenisaRocktechnik triatlon#157#CZZ30-343.03:48:54.36+00:56:42.6200:30:08.0002:16:24.4801:02:21.87Detail
27. Holinkova ZuzanaBetri#186#CZZ35-393.03:53:25.95+01:01:14.2100:28:24.7702:15:29.9101:09:31.25Detail
28. Alexandra Borrelly LebrunTEAM ORGANICOACH#285#FRZ45-494.03:53:32.96+01:01:21.2200:26:21.2602:14:51.5701:12:20.11Detail
29. Hrabová LucieBorn in Sumava#132#CZZ40-442.03:56:58.55+01:04:46.8100:28:42.9202:13:24.2301:14:51.39Detail
30. Praská Vendulka#145#CZZ45-495.04:01:38.06+01:09:26.3200:32:23.9702:17:16.0901:11:58.00Detail
31. Míková DášaBeTri#187#CZZ35-394.04:04:36.59+01:12:24.8500:34:27.8302:22:42.5801:07:26.17Detail
32. Laudová Lenka#203#CZZ50-541.04:09:33.84+01:17:22.1000:30:31.1402:17:38.8501:21:23.84Detail
33. Rousserie Marina#299#FRZ35-395.04:09:56.34+01:17:44.6000:23:07.4402:39:48.0801:07:00.81Detail
34. Dengler Eva#208#DEZ20-242.04:10:25.03+01:18:13.2900:32:35.7802:26:49.4401:10:59.80Detail
35. Krobová EliškaTri Club Česká Lípa#162#CZZ192.04:11:35.67+01:19:23.9300:24:29.3802:23:46.2601:23:20.02Detail
36. Greipel SabineMSC Rogner Bad Blumau#267#ATZ55-591.04:11:52.15+01:19:40.4100:25:15.6902:28:27.8101:18:08.63Detail
37. Pazderova Renata2bwinner#185#CZZ50-542.04:15:42.24+01:23:30.5000:38:15.9302:25:03.2701:12:23.03Detail
38. Suess ManuelaTriathlonverein Dresden e.V.#258#DEZ40-443.04:15:52.31+01:23:40.5700:25:47.8302:37:13.9601:12:50.52Detail
39. Hackner SilviaTSV Katzwang 05#249#DEZ35-396.04:16:41.60+01:24:29.8600:31:53.1402:22:14.7001:22:33.75Detail
40. Brandstetter SilviaAloha Racing#245#CHZ60-641.04:18:53.45+01:26:41.7100:34:37.1602:28:26.1601:15:50.12Detail
41. Rupp SonjaTSV Jahn Freising#139#DEZ45-496.04:33:36.46+01:41:24.7200:32:09.4602:38:34.7101:22:52.29Detail
DNS Janosch Manueladertriathlon.com Fuerstenfeld#116#ATZ40-44DNS Detail
DNS Geiger Claire#120#DEZ30-34DNS Detail
DNS Lenemayer JanaLiV Cycling#179#CZZ35-39DNS Detail
DNS Bąk MichalinaPuchałka Sport#252#PLZ30-34DNS Detail
DNS Adams HeleenATRIAC#62#BEW EliteDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz