Oficiální Výsledková listina Xterra Prachatice
19. 6. 2021

xterra Kategorie M45-49

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměOficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Knejzlík MarekTri Club Česká Lípa#161#CZM46.03:07:58.4800:22:51.8501:47:43.1700:57:23.45Detail
2. Vellano AndreaGranbike triathlon#277#ITM48.03:08:21.54+00:00:23.0500:23:57.3301:45:20.2600:59:03.94Detail
3. Jirák KarelTri Club Česká Lípa#159#CZM53.03:12:25.13+00:04:26.6400:30:50.5601:44:00.8200:57:33.75Detail
4. Ehrenberger MartinTriNezmar#142#CZM62.03:17:54.87+00:09:56.3800:28:47.9101:50:33.8000:58:33.15Detail
5. Choleva PetrLítací Jelen#181#CZM64.03:18:44.88+00:10:46.3900:26:42.2201:53:25.4400:58:37.21Detail
6. Bury MarekSWIMTRI-RZESZOW#228#PLM84.03:26:04.55+00:18:06.0600:28:03.7501:58:49.7300:59:11.06Detail
7. Ludvík Jan#190#CZM92.03:29:26.91+00:21:28.4200:30:02.3101:57:17.8501:02:06.74Detail
8. Lukes Jiri#265#CZM94.03:33:25.79+00:25:27.3000:34:43.2001:58:08.4501:00:34.13Detail
9. Arera Von Imhoff OliverKiwami Racing Team / ultraSPORTS FSC München#219#DEM106.03:39:32.87+00:31:34.3800:26:15.1602:11:27.8701:01:49.83Detail
10. Farda PetrKrušnoman TT Litvínov#153#CZM116.03:46:31.29+00:38:32.8000:32:35.6702:03:39.7901:10:15.83Detail
11. Kubec VaclavPOLARSHOP.CZ#296#CZM123.03:52:00.95+00:44:02.4600:28:16.4302:08:20.9201:15:23.59Detail
12. Rez ZdenekFABRIKAMAN#223#CZM125.03:54:14.75+00:46:16.2600:32:05.2702:19:21.1001:02:48.36Detail
13. Cichosz Remi#244#CHM130.04:02:58.03+00:54:59.5400:36:20.6502:15:18.2001:11:19.17Detail
14. Lang. JaroslavFABRIKAMAN#221#CZM131.04:04:04.49+00:56:06.0000:34:11.1402:12:39.2301:17:14.11Detail
15. Neshyba RomanCzech MultiSport Coaching#172#CZM136.04:14:22.27+01:06:23.7800:35:52.8402:18:15.1401:20:14.28Detail
16. Schwan MarcoTriabolos Hamburg#130#DEM139.04:19:52.91+01:11:54.4200:29:37.4402:27:09.2101:23:06.25Detail
17. Vit JiriFABRIKAMAN#222#CZM142.04:23:10.96+01:15:12.4700:35:02.9802:20:43.1901:27:24.79Detail
18. Pasek Miloslav#197#CZM149.04:37:05.63+01:29:07.1400:32:25.2102:39:55.8401:24:44.56Detail
19. Abba Michael#122#ILM151.04:43:29.34+01:35:30.8500:37:22.4502:37:56.1601:28:10.72Detail
20. Dvořák PavelPhoenix Fellas#210#CZM152.04:45:01.52+01:37:03.0300:34:58.0802:41:31.1701:28:32.26Detail
21. Krejčí David#234#CZM156.05:01:38.40+01:53:39.9100:35:38.1102:44:59.7101:41:00.56Detail
22. Kučera TomášPhoenix Fellas#133#CZM158.05:28:20.20+02:20:21.7100:37:28.7702:59:37.5301:51:13.88Detail
23. Motejzík Miroslavlifewithoutlimits.cz#191#CZM159.05:33:59.65+02:26:01.1600:33:06.8703:17:41.2901:43:11.48Detail
DNF Pokorný Marek#206#CZMDNF 00:28:08.5302:21:14.71Detail
DNF Peter TomasTEAM PAUL MITCHELL®#195#CZMDNF 00:26:40.96Detail
DNS Vorlíček Jiří#129#CZMDNS Detail
DNS Žitný Karel2BWINNER#215#CZMDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz