Oficiální Výsledková listina CITY TRIATHLON Karlovy Vary
11. 9. 2021

Žákyně mladší 12–13

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Chytilová KateřinaTriatlon Plzeň#82#00:28:17.6400:04:19.1100:00:26.4900:13:29.3700:00:28.6400:09:34.01Detail
2. Jarošová EliškaArtSport Team#145#00:28:47.19+00:00:29.5400:04:43.2100:00:34.8700:13:18.8400:00:20.3000:09:49.95Detail
3. Fixova AnnaTri club Česká Lípa#94#00:29:03.40+00:00:45.7500:05:10.9300:00:32.4500:13:19.9700:00:21.0200:09:39.02Detail
4. Marková NelaTriatlon Plzeň#121#00:29:13.08+00:00:55.4300:05:16.2400:00:27.1200:13:21.9700:00:25.4700:09:42.26Detail
5. Křížová KristýnaLoko Trutnov#93#00:29:18.77+00:01:01.1200:04:59.5000:00:30.1000:13:34.8800:00:22.2700:09:52.01Detail
6. Karbanová MarieTJ Nová Paka#64#00:29:43.25+00:01:25.6000:04:42.3900:00:36.9300:13:41.0500:00:19.9100:10:22.95Detail
7. Jungmannová KateřinaTriatlet Karlovy Vary#150#00:30:17.37+00:01:59.7200:05:33.3900:00:52.8700:13:21.9200:00:28.9300:10:00.24Detail
8. Bednářová NelaTJ Spartak Třebíč#100#00:30:19.55+00:02:01.9000:05:08.9600:00:33.8100:14:00.0900:00:21.1800:10:15.48Detail
9. Petráčková AnnaLoko Trutnov#91#00:30:50.82+00:02:33.1700:05:59.8000:00:27.5600:13:40.7100:00:19.7200:10:23.01Detail
10. Jenčíková AnnaTriathlon Team Tábor#73#00:31:45.11+00:03:27.4600:05:22.5300:00:40.7000:14:06.3300:00:22.1400:11:13.39Detail
11. Coufalová TerezaTJ Spartak Třebíč#76#00:32:25.67+00:04:08.0200:05:25.5400:00:40.8800:14:09.5600:00:22.4200:11:47.25Detail
12. Sedláčková StellaTri club Česká Lípa#159#00:32:45.16+00:04:27.5100:05:15.8500:00:42.8800:14:11.4800:00:24.6100:12:10.32Detail
13. Koudelková LucieElite Sport Boskovice#129#00:32:49.30+00:04:31.6500:06:03.5600:00:28.9900:14:26.6900:00:31.0600:11:18.98Detail
14. Tourková JulieTCV Jindřichův Hradec#77#00:32:58.49+00:04:40.8400:05:30.7000:00:35.1200:14:09.5400:00:26.0500:12:17.06Detail
15. Kuchařová AdélaTJ Spartak Třebíč#104#00:33:06.52+00:04:48.8700:05:53.3000:00:36.2400:15:12.3000:00:16.9000:11:07.76Detail
16. Mezlíková ZuzanaTJ Spartak Třebíč#99#00:33:32.67+00:05:15.0200:06:08.3900:00:39.5000:15:01.4900:00:19.6900:11:23.58Detail
17. Šimáková AdélaTriathlon Team Tábor#74#00:33:35.78+00:05:18.1300:05:23.3200:00:39.4900:15:47.9600:00:23.2700:11:21.72Detail
18. Popelková Aneta4SPORTS TEAM#139#00:34:06.28+00:05:48.6300:06:12.9300:00:47.3400:15:24.5200:00:22.4200:11:19.06Detail
19. Ryšavá AnnaElite Sport Boskovice#126#00:34:41.23+00:06:23.5800:05:42.4200:00:47.9700:15:18.5300:00:21.6500:12:30.64Detail
20. Potužníková MagdalénaTriatlet Karlovy Vary#134#00:35:52.78+00:07:35.1300:05:26.7200:00:59.0000:15:20.9000:00:40.7600:13:25.39Detail
21. Horňáková AnetaTri club Česká Lípa#158#00:36:29.72+00:08:12.0700:05:39.9100:00:48.9000:15:39.3300:00:25.4300:13:56.13Detail
22. Nováková ViktorieTri club Česká Lípa#161#00:38:57.01+00:10:39.3600:06:26.0800:00:57.0100:16:23.9700:00:31.0600:14:38.86Detail
Bakočová EmaSTT#52#Detail
Koptíková KristýnaTriSK ČB#51#Detail
DSQ Šneidrová TerezaRoad2kona#125#00:05:36.1700:00:30.0000:15:51.3800:00:40.3400:06:31.14Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz