Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2016
10. 4. 2016

10.00 Nejmladší žákyně I

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměSkupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Benešová AnetaTJ Sokol Kolín-atletika#2#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS1.00:03:18Detail
2. Frejvaldová MartinaSK Dobruška z.s.#7#CZE00:03:19+00:00:01.25Detail
3. Doležalová TerezaSokol Náchod#5#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS2.00:03:26+00:00:08.25Detail
4. Jindřišková BarboraSokol Velké Hamry#10#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS3.00:03:29+00:00:11.25Detail
5. Skálová RenataSK Dobruška z.s.#19#CZE00:03:30+00:00:12.25Detail
6. Peterová KarolínaSK Dobruška z.s.#16#CZE00:03:33+00:00:15.25Detail
7. Machová VeronikaTJ Sokol Nový Hrádek#335#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS4.00:03:33+00:00:15.25Detail
8. Paarová NatálieSK Nové Město nad Metují#365#CZE00:03:36+00:00:18.25Detail
9. Schederová AmálieTJ Sokol Kolín#330#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS5.00:03:38+00:00:20.25Detail
10. Pavlová KarolínaSokol Studenec#353#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS6.00:03:38+00:00:20.25Detail
11. Smolová DitaTJ Sokol Dalešice#20#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS7.00:03:39+00:00:21.25Detail
12. Pecháčková TerezaTJ Sokol Jaroměř#14#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS8.00:03:42+00:00:24.25Detail
13. Hofmanová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř#8#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS9.00:03:48+00:00:30.25Detail
14. Chrástová BáraTJ Sokol Studenec#377#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS10.00:03:50+00:00:32.25Detail
15. Machová VandaTJ Sokol Nový Hrádek#336#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS11.00:03:50+00:00:32.25Detail
16. Štefanová KarolínaTJ Sokol Jaroměř#23#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS12.00:03:50+00:00:32.25Detail
17. Čejková KláraIscarex junior team#4#CZE00:03:54+00:00:36.25Detail
18. Matulová JindřiškaSK Dobruška z.s.#12#CZE00:03:55+00:00:37.25Detail
19. Nosková MarcelaSokol Úbislavice#349#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS13.00:04:10+00:00:52.25Detail
20. Valentová EmaSokol Nová Paka#24#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS14.00:04:12+00:00:54.25Detail
21. Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř#21#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS15.00:04:14+00:00:56.25Detail
22. Nováková KristýnaSokol Velké Hamry#13#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS16.00:04:19+00:01:01.25Detail
23. Suchardová RozárkaSokol Nová Paka#22#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS17.00:04:23+00:01:05.25Detail
24. Kubátová KláraSokol Studenec#360#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS18.00:04:24+00:01:06.25Detail
25. Lánová AnetaIscarex Česká Třebová#345#CZE00:04:31+00:01:13.25Detail
26. Hubálovská GabrielaSokol Studenec#363#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS19.00:04:34+00:01:16.25Detail
27. Foltýnová MarieSokol Nová Paka#6#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS20.00:04:37+00:01:19.25Detail
28. Ivaničová MichaelaSokol Velké Hamry#9#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS21.00:04:49+00:01:31.25Detail
29. Satranská HelenaSokol Nová Paka#17#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOS22.00:04:56+00:01:38.25Detail
DNF Kvapilová BáraSokol Jaroměř#329#CZE10.00 Nejmladší žákyně I ČOSDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz