Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2016
10. 4. 2016

10.30 Nejmladší žákyně II

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměSkupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Metelková MichaelaTJ Sokol HK#66#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS1.00:03:57Detail
2. Štefanová MarkétaSokol Studenec#356#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS2.00:03:58+00:00:01.81Detail
3. Štěrbová BarboraSokol Kolín atletika#73#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS3.00:04:03+00:00:06.81Detail
4. Frejvaldová BarboraSK Dobruška z.s.#49#CZE00:04:09+00:00:12.81Detail
5. Hamplova TerezaIscarex Junior Team#50#CZE00:04:10+00:00:13.81Detail
6. Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř#76#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS4.00:04:15+00:00:18.81Detail
7. Ficencová BarboraTJ Sokol Náchod#48#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS5.00:04:15+00:00:18.81Detail
8. Havlíčková AnnaTJ Sokol HK#51#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS6.00:04:21+00:00:24.81Detail
9. Ducháčová EmaTJ Sokol HK#44#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS7.00:04:24+00:00:27.81Detail
10. Kumpoštová AndrejaIscarex Junior Team Česká Třebová#351#CZE00:04:27+00:00:30.81Detail
11. Hurdálková MaruTriatlon Trutnov#383#CZE00:04:28+00:00:31.81Detail
12. Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř#53#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS8.00:04:32+00:00:35.81Detail
13. Václavková EliškaSK Dobruška z.s.#74#CZE00:04:36+00:00:39.81Detail
14. Šrůtková NikolaTJ Sokol Nový Hrádek#339#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS9.00:04:39+00:00:42.81Detail
15. Dvořáková TerezaTJ Sokol Praha Královské Vinohrady#46#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS10.00:04:42+00:00:45.81Detail
16. Jelínková MagdalenaSokol Kolín atletika#54#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS11.00:04:43+00:00:46.81Detail
17. Dvořáková KláraSK Dobruška z.s.#45#CZE00:04:48+00:00:51.81Detail
18. Olivová ValentýnaTJ Sokol Kolín-atletika#67#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS12.00:04:51+00:00:54.81Detail
19. Jindřišková LucieSokol Velké Hamry#55#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS13.00:04:52+00:00:55.81Detail
20. Prokšová KateřinaSokol Nová Paka#69#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS14.00:04:52+00:00:55.81Detail
21. Řehounková KláraTJ Sokol HK#70#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS15.00:04:54+00:00:57.81Detail
22. Fejová ViktorieSK Dobruška z.s.#47#CZE00:04:56+00:00:59.81Detail
23. Kopecká AdélaTJ Sokol Jaroměř#59#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS16.00:05:03+00:01:06.81Detail
24. Škodová JohanaSK Nové Město nad Metují#379#CZE00:05:06+00:01:09.81Detail
25. Lemfeldová AnnaTJ Sokol HK#62#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS17.00:05:08+00:01:11.81Detail
26. Kudrnáčová LindaTJ Sokol Jaroměř#61#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS18.00:05:08+00:01:11.81Detail
27. Machová JolanaBruslarsky klub Dr.Jaroslava Hainze#64#CZE00:05:21+00:01:24.81Detail
28. Stádlerová MichaelaSokol Velké Hamry#71#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS19.00:05:32+00:01:35.81Detail
29. Havlíčková TerezaTJ Sokol HK#52#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS20.00:05:43+00:01:46.81Detail
30. Vildomcová NelaTJ Sokol Dalešice#75#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS21.00:05:52+00:01:55.81Detail
31. Lebedová Anna#393#CZE00:06:12+00:02:15.81Detail
32. Matušincová AnnaTJ Sokol HK#65#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS22.00:06:40+00:02:43.81Detail
Jiráková EliškaTJ Sokol Nový Hrádek#337#CZE10.30 Nejmladší žákyně II ČOS00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz